WEISS Application Software W.A.S. 2

Intuicyjna koncepcja obsługi: oprogramowanie W.A.S. 2 w eleganckiej szacie graficznej dostępne jest jako program Windows lub aplikacja sieciowa również na urządzeniach mobilnych.

Odkryj zalety konsekwentnie udoskonalanego oprogramowania WEISS Application Software. Łatwe, intuicyjne i dostosowane do wszystkich zautomatyzowanych produktów firmy WEISS – nawet do kompletnych systemów wieloosiowych.
 

Funkcja Plug&Work do pojedynczych lub systemowych modułów

Nowe oprogramowanie WEISS Application Software W.A.S. 2 umożliwia komfortową konfigurację i sterowanie wszystkimi podzespołami firmy WEISS, pojedynczo lub razem w postaci systemu wieloosiowego. Dostępne są wszystkie kombinacje systemowe – obrotowe elektro- lub serwomechaniczne stoły z bezpośrednio napędzanymi zespołami obrotowymi lub liniowymi.
 

Maksymalny komfort obsługi

Oprogramowanie dostępne jest w programie Windows, w przeglądarce internetowej lub na mobilnych urządzeniach końcowych. Interfejs jest tak łatwy w obsłudze i intuicyjny, że jego uruchomienie nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu układów regulacji. Nawet konstruktor instalacji może bez pomocy specjalistów IT samodzielnie skonfigurować wszystkie moduły.
 

Nawet 30% więcej wydajności

Różne moduły komunikują się bezpośrednio ze sobą – bez konieczności nadrzędnego sterowania. Dzięki temu oszczędzany jest cenny czas procesowy i znacznie wzrasta częstotliwość taktowania całej instalacji. W przypadku aplikacji pracujących z wysoką prędkością wydajność zwiększa się nawet o 30%.
 

Inteligentne zarządzanie energią

Kolejnymi atutami są liczne funkcje nadzoru i diagnostyki. Jeżeli zaś mowa o energii: oprogramowanie W.A.S. 2 umożliwia precyzyjną analizę wykorzystania energii, ponieważ jej zużycie jest mierzone i zapisywane z dokładnością co do minuty. Przewidziano nawet możliwość odzyskiwania energii po zainstalowaniu aktywnego zasilacza.

W.A.S. 2 W SKRÓCIE

  • Łatwe i szybkie uruchamianie całych systemów wieloosiowych
  • Funkcja Plug&Work także bez specjalistycznej wiedzy
  • Intuicyjny interfejs użytkownika dostępny z poziomu przeglądarki internetowej na urządzeniach mobilnych lub komputerach PC
  • Wzrost wydajności nawet do 30% ̈dzięki skróceniu czasów procesowych
  • Inteligentne zarządzanie energią poprzedzonë precyzyjną analizą
  • Funkcje nadzoru i diagnostyki