12.12.2016

SUPERPRECYZJA FIRMY WEISS

   

Nowy stół krzyżowy MK do mikroaplikacji


Tworząc stół krzyżowy Open Frame wkraczamy w świat mikroaplikacji i oferujemy naszym klientom całkowicie nowe możliwości zastosowań, m.in. w mikromontażu, załadunku elementów w przemyśle elektrycznym/elektronicznym, technice medycznej lub biotechnologii. Typowymi obszarami zastosowania są też aplikacje laserowe. Nowy produkt cechują precyzyjny ruch obrotowy, wynoszący maks. 3 mikrometry, oraz duża zwartość obudowy. Skonfiguruj swój indywidualny model w oparciu o różne opcje wyposażenia.

 

 

Najlepszy stosunek ceny do wydajności w mikroaplikacjach
Model MK jest indywidualnie dostosowywany pod względem dokładności i wydajności zgodnie ze swoim przeznaczeniem. W ten sposób powstaje rozwiązanie o najkorzystniejszym stosunku ceny do wydajności.

 

Optymalna konfiguracja produktu
Do wyboru są dwie klasy precyzji z dokładnością ruchu obrotowego w zakresie maks. 3 lub 10 mikrometrów. Do tego dochodzi możliwość wyboru na przykład systemu pomiarowego, gdzie mamy różne klasy dokładności z sygnałami przyrostowymi lub bezwzględnymi. W zależności od wymagań zasilane są one napięciami w zakresie od 24 do 80 V.

 

Precyzja i kompaktowość w zakresie mikrometrów
Mimo niewielkich wymiarów zewnętrznych (306 × 306 × 96 mm) stół jest nadzwyczaj kompaktowy i w położeniu pośrednim ma prześwit 180 × 180 mm. Maksymalny skok w obu osiach wynosi 160 mm. Podstawę stołu tworzą trzy precyzyjne i bardzo wytrzymałe elementy aluminiowe, których powłokę klient może dobrać indywidualnie na bazie dostępnych opcji.


Files:
1708_News_MK_05.png67 K