• HP
  • HL
  • HG/HN
  • ST/SW
  • SH
  • POM

MANIPULATORY

Zasada działania manipulatorów firmy WEISS opiera się na elektronicznym napędzie
bezpośrednim lub napędzie elektromechanicznym. Za tą nowoczesną koncepcją idą
w parze dynamika, niezawodność i energooszczędność.

Model HP140 bądź HP70: moduły Pick&Place firmy WEISS pracują z zastosowaniem dwóch silników liniowych, stąd łączą w sobie wszystkie zalety napędu bezpośredniego: dynamikę, programowalność, minimalne zużycie i maksymalną dokładność
 

__Szczegóły

Silnik liniowy HL zapewnia bezkompromisową, najnowocześniejszą technikę napędową. Jest wysoce zintegrowany i gotowy do montażu. Błyskawiczne i harmonijne ruchy czynią z niego idealne narzędzie do dynamicznego pozycjonowania wymagającego dużej precyzji.

 
 

__Szczegóły

Bezkompromisowa technika napędowa o wysokiej dynamice do napędzania podstawowej osi linii produkcyjnej. Silnik cechują wysoki stopień integracji i gotowość do montażu. Na koncepcję tę składają się zarówno kompaktowe i precyzyjne łożyska kulkowe oraz absolutny system pomiarowy, jak i automatyczne smarowanie.

 

__Szczegóły

Moduły obrotowe ST i SW z silnikiem bezpośrednim i enkoderem absolutnym są niezastąpione w aplikacjach, które wymagają szybkich, precyzyjnych ruchów obrotowych o wysokiej dynamice.
 

__Szczegóły

Programowalny zespół skokowo-obrotowy z niezależnymi serwoosiami. Kompaktowa konstrukcja, najprostsza z możliwych obsługa.

 

 
__Szczegóły

Automat montażowy w systemie modułowym. Krzywkowy napęd centralny może wprawić w dynamiczny ruch nawet 24 moduły typu Pick&Place, dociskające lub podnoszące.

 
__Szczegóły